טל נוגעת בנשמה
גבור חיי PDF הדפס דואל
נכתב על ידי taltibi   
שלישי, 15 אפריל 2008

גיבור חיי. 

"If we all achieve mastery, none will be master over another"

 Thorn C. Coyle


מסע מרתק של סו"ש (כהקדמה למסע שנתי מעמיק), בו נגלה מיהו הגיבור בחיינו, מהם הכוחות העומדים לרשותו, ואיך אנו מטפחים או מסרסים אותם.  

נשתמש בכלים מעולם הפסיכולוגיה ומעולם המיסתורין, כדי לגלות את הישות בעלת העוצמה בחיינו – זו שביכולתה להציל אותנו מקשיי החיים, וזו שמטילה אותנו אל תוך תוכם של אותם קשיים עצמם.נגלה ונלמד איך לטפח ולהעצים את הייחודיות שלנו, את המתנה המופלאה שרק אנחנו – כל אחד ואחת מאיתנו – יכול להביא לעולם.

הכלים שנשתמש בהם הם כלים רבי עוצמה, שביכולתם לקטול שדים ולשחרר את ליבנו. עבודתנו היא לאתגר את עצמנו להיות אנושיים יותר. השאלה הנשאלת היא – איך אנו יכולים לא רק לשרוד, אלא לשגשג ולפרוח. והכלים הם חלק מהתשובה, אלו יחד עם חמלה ואומץ יכולים לעורר את גיבור חיינו ולהביאו לידי הגשמה מלאה בחיינו אלה. אני מאמינה שעבודה זו יכולה לעשות אף יותר – היא יכולה להעיר את הטבע האלוהי שבנו.

כדי לעשות את העבודה הזו ולהשתמש בכלים – נדרשת הכנה. סוף-השבוע שלפנינו הוא מבוא והכנה, טעימה קלה, טבילת בהונותינו במים לפני שאנו מחליטים אם לקפוץ אל הבריכה, ולצאת למסע המעמיק, הארוך והמתגמל מאד. אנו מזמינים אתכם לבוא ולטעום, להתנסות ולחוות. לשאול את עצמכם "האם אני מוכן/מוכנה לגלות מה נדרש ממני כדי להיות הגיבור של סיפור חיי".

הנחיה בשיתוף עם ד"ר נמרוד שני.
 

 
עידכון אחרון ( שישי, 08 אוגוסט 2008 )
 
< קודם   הבא >